Katalog firm

Kategorie


Przychodnia Szombierki

Przychodnia Szombierki jest miejscem, gdzie każda osoba potrzebująca zawsze może liczyć na profesjonalną pomoc. Zachęcamy Was do kontaktu, jeżeli szukacie pomocy medycznej. U nas nie tylko przyjmują lekarze ogólni, ale także lekarze różnych specjalności. Na stronie www pacjenci znaleźć mogą numer do naszej rejestracji.

Sesje psychoterapeutyczne

Wszystkich szukających psychoterapeuty, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej przychodni i korzystania z naszych usług.
W naszej przychodni psychoterapeuta Bytom, nigdy nie koncentruje się tylko na określonym problemie natury psychicznej, ale i na przyczynach jego powstania. Patrząc na problem szeroko, dostosowując metodę leczenia do sytuacji ma jeden cel - pokonać problem a jednocześnie zrobić wszystko, by problem nie pojawiał się w przyszłości. Oczywiście pewne zdarzenia życiowe, powodujące dane problemy natury psychologicznej są nie do uniknięcia. W takiej sytuacji, psychoterapeuta koncentruje się na tym, by nauczyć pacjenta odpowiedniego reagowania na daną sytuację.
Nasza oferta kierowana jest zarówno do dorosłych jak i do młodzieży i dzieci, z powodzeniem więc możecie Państwo zgłaszać się do nas ze swoimi pociechami, którym potrzebna jest pomoc psychologiczna. Udzielimy jej, a Państwa poinformujemy o wszystkim, co jest związane z leczeniem. Jesteśmy pewni, że ze świadczonych przez nas usług, będą Państwo bardzo zadowoleni. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica: Orzegowskiej 52a

Kod: 41-900

Miejscowość: Bytom

http://przychodniaszombierki.pl/

E-mail: biuro@przychodniaszombierki.pl

Tel.: 322819794


Podobne firmy

Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i jako psychoterapeuta zapraszam do skorzystania ze swojej oferty. Jeżeli czujecie, że tracicie życiową energię, nic Was nie cieszy, to być może popadacie w depresję. Warto sko...