Katalog firm

Kategorie


Przychodnia Szombierki

Przychodnia Szombierki jest miejscem, gdzie każda osoba potrzebująca zawsze może liczyć na profesjonalną pomoc. Zachęcamy Was do kontaktu, jeżeli szukacie pomocy medycznej. U nas nie tylko przyjmują lekarze ogólni, ale także lekarze różnych specjalności. Na stronie www pacjenci znaleźć mogą numer do naszej rejestracji.

Pomoc psychologiczna

Różne sytuacje życiowe wyciskają swoje piętno na społeczeństwie dużo głębiej, niż tylko kondycja fizyczna. Coraz więcej osób cierpi z powodu depresji, niepokojów, ataków paniki bądź nadużywania alkoholu. W takich przypadkach niezbędny jest psycholog Bytom.
Przychodnia Lekarska Szombierki w Bytomiu oferuje swoim pacjentom profesjonalną pomoc psychologa, gdyż zespół tworzący to miejsce ma pełną świadomość, że w zdrowym ciele zdrowy duch i odwrotnie. Kiedy choruje nasz umysł, to materialne ciało również się poddaje. Okres jesienno-zimowy, gdy brak wystarczającego nasłonecznienia, dodatkowo przyczynia się do pogarszania stanu zdrowia psychicznego.
Pomoc psychologiczna swym zakresem obejmuje diagnozę, porady psychologiczne, działania terapeutyczne i profilaktyczne. Na wizytę u psychologa kieruje lekarz POZ lub psychiatra, dlatego warto rozmawiać ze swoim doktorem o wszystkim.
Depresja to jedna z chorób o najwyższym stopniu śmiertelności na świecie. Leczenie chorób psychicznych jest niezmiernie ważne.

Kontakt

Ulica: Orzegowskiej 52a

Kod: 41-900

Miejscowość: Bytom

http://przychodniaszombierki.pl/

E-mail: biuro@przychodniaszombierki.pl

Tel.: 322819794


Podobne firmy

Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i jako psychoterapeuta zapraszam do skorzystania ze swojej oferty. Jeżeli czujecie, że tracicie życiową energię, nic Was nie cieszy, to być może popadacie w depresję. Warto sko...