Katalog firm

Stekar

Firma Stekar działa na polskim rynku od ponad 20 lat oferując wysokiej klasy piece do centralnego ogrzewania domów oraz innych pomieszczeń. Nasze piece do centralnego ogrzewania cechują się wysoką jakością wykonania, co z pewnością zapewni długą ich żywotność.

Kotły CO

STEKAR to doświadczona firma, która od bardzo wielu lat oferuje swoim klientom wydajne kotły CO w bardzo przystępnej cenie. Nasze kotły CO to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych osób, które chcą znacząco obniżyć rachunki za ogrzewanie swojego mieszkania. Produkujemy niepowtarzalne kotły CO o unikalnej konstrukcji, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Na rynku istniejemy od ponad 41 lat i przez ten długi okres czasu udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i zdobyć masę zadowolonych klientów.
Nasza oferty skierowana jest dla klientów z Olsztyna i pobliskich okolic. Wszystkim naszym klientom możemy zapewnić błyskawiczny i w pełni profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jeżeli nie wiedzą Państwo jeszcze jakie kotły CO Olsztyn wybrać, to nasi pracownicy pomogą wam dokonać właściwego wyboru. Do naszych kotłów polecamy również polski węgiel, który w swojej klasie oraz w swojej cenie nie ma sobie równych. STEKAR to firma z których usług na pewno będą Państwo zadowoleni.

Kontakt

Ulica: Wojska Polskiego 35

Kod: 11-010

Miejscowość: Barczewo

http://stekar-barczewo.pl/

E-mail: sawomir.kuropatwa@neostrada.pl

Tel.: +89 514-82-99