Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

Wypożyczalnia samochodów ST Rentcar świadczy usługi dla klientów indywidualnych i firmowych. Oferując wynajem krótko- i długoterminowy pojazdów różnych marek, gwarantuje minimum formalności i przystępne ceny. Zakres usług obejmuje autoholowanie i transport samochodów. Firma działa 7 dni w tygodniu przez całą dobę.

Wynajem samochodów

W dużym mieście, wynajem samochodów Łódź może być stosunkowo prosty do załatwienia. Jednakże niekiedy sama liczba dostępnych wypożyczalni aut może powodować problemy ze znalezieniem tej najlepszej. Jeżeli ktoś szuka dobrej wypożyczalni samochodów w Łodzi to idealnym wyborem zawsze jest ST Rentcar.
Nie bez powodu firma ta ma tak świetną opinię wśród klientów. Jest to zdecydowanie najtańsza wypożyczalnia samochodów jaką można znaleźć w Łodzi i jej okolicach. Swoim klientom oferuje wynajem samochodów różnych marek. Tym co łączy wszystkie auta dostępne w ST Rentcar jest ich idealny stan techniczny. Podstawą jest bowiem zapewnienie, że klienci mogą korzystać z w pełni bezpiecznego i funkcjonalnego auta przez cały okres wynajmu.
Koszt takiego wynajmu zależy przede wszystkim od tego na jak długo ktoś pragnie pożyczyć danego auto oraz tego jaki samochodów zostanie wybrany. Jednakże przy niskich cenach w ST Rentcar, każdy będzie mógł sobie pozwolić dokładnie na ten samochód, który go zainteresował od pierwszego wejrzenia.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800