Katalog firm

ST Rentcar

Wypożyczalnia samochodów ST Rentcar świadczy usługi dla klientów indywidualnych i firmowych. Oferując wynajem krótko- i długoterminowy pojazdów różnych marek, gwarantuje minimum formalności i przystępne ceny. Zakres usług obejmuje autoholowanie i transport samochodów. Firma działa 7 dni w tygodniu przez całą dobę.

Wynajem aut osobowych

Wypożyczalnia aut jest miejscem, które odwiedza się zazwyczaj po przyjeździe do obcego miasta lub gdy zmaga się z tymczasowym brakiem dostępu do własnego samochodu. W Łodzi działa wiele tego typu firm, jednakże wśród tych, które powszechnie uznawane są za najlepsze na pewno należy wymienić ST Rentcar.
Jest to wypożyczalnia aut Łódź, która od samego początku swojej działalności zdobywała lojalność klientów dzięki doskonałej obsłudze i korzystnych warunkach współpracy. W ST Rentcar każdy może wypożyczyć wybrane auto zarówno na parę dni, jak i na dłuższy okres czasu. W dostępnej w firmie flocie każdy klient znajdzie taki model auta, który spełni jego oczekiwania.
W razie jakichkolwiek pytań, pracownicy wypożyczalni służą pomocą. Zawsze z chęcią doradzą to który samochód najlepiej się sprawdzi i rzetelnie przedstawią wszystkie warunki umowy o wypożyczenie auta. Brakuje tam zatem ukrytych kosztów i opłat dodatkowych. Sprawia to, że wypożyczalnia aut ST Rentcar w pełni zasługuje na swoją doskonałą reputację.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800