Katalog firm

ST Rentcar

Wypożyczalnia samochodów ST Rentcar świadczy usługi dla klientów indywidualnych i firmowych. Oferując wynajem krótko- i długoterminowy pojazdów różnych marek, gwarantuje minimum formalności i przystępne ceny. Zakres usług obejmuje autoholowanie i transport samochodów. Firma działa 7 dni w tygodniu przez całą dobę.

Laweta

Jeśli jesteś kierowcą, to z całą pewnością wiesz jak stresująca bywa awaria auta na drodze i czekanie na lawetę. Często ten czas bardzo się dłuży i jesteśmy z tego powodu bardzo zdenerwowani. Wynajęcie lawety wiąże się również z kosztami. Czasami bywają one bardzo wysokie, a to również nie poprawia nam nastroju.
Nasza firma jest wstanie Tobie pomóc szybko i zaoferować konkurencyjną cenę. Przekonaj się o tym sam odwiedzając naszą stronę https://pozyczwoz.pl/holowanie-samochodow/. Zadzwoń do nas, a nasza laweta od razu wyjedzie w trasę, żeby zabrać Twoje auto oraz bezpiecznie dowieźć je pod wskazany adres. Na nas możesz liczyć, ponieważ wiemy, że w takiej sytuacji czas ma bardzo duże znaczenie. Sami jesteśmy kierowcami i dbamy o to, żeby inni kierowcy byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług.
W naszej firmie nie tylko zamówisz lawetę, ale również możesz wypożyczyć samochód zastępczy. Jeśli potrzebujesz auta, to wystarczy, że do nas zadzwonisz i nas o tym poinformujesz. Chętnie udostępnimy Tobie jedno auto z naszej floty. Posiadamy wiele modeli do wyboru.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800