Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

Wypożyczalnia samochodów ST Rentcar świadczy usługi dla klientów indywidualnych i firmowych. Oferując wynajem krótko- i długoterminowy pojazdów różnych marek, gwarantuje minimum formalności i przystępne ceny. Zakres usług obejmuje autoholowanie i transport samochodów. Firma działa 7 dni w tygodniu przez całą dobę.

Holowanie samochodów

ST Rentcar to doświadczone przedsiębiorstwo specjalizujące się w wypożyczaniu i wynajmie samochodów. Firma może pochwalić się bogata i dobrze przygotowana flota pojazdów osobowych, których dzierżawa odbywa się w sposób prosty, szybki i bezproblemowy. Ceny najmu auta dostosowane są do możliwości oraz oczekiwań każdego klienta. Fachowa obsługa służy nieograniczoną pomocą, doradzając swoim użytkownikom najlepsze i najbardziej korzystne rozwiązania. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się usługi takie jak:

We flocie firmy znajduje się wiele samochodów znanych i popularnych marek, przygotowanych do jazdy, w pełni sprawnych i sprawdzonych. Klient posiada możliwość wybrania klasy auta, jego wyposażenia, jak również czasu na jaki będzie dzierżawił pojazd. Możliwe jest również odpowiednio wczesne przygotowanie oferty cenowej oraz wszelkich warunków korzystania z usług przedsiębiorstwa.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800