Katalog firm

ST Rentcar

Wypożyczalnia samochodów ST Rentcar świadczy usługi dla klientów indywidualnych i firmowych. Oferując wynajem krótko- i długoterminowy pojazdów różnych marek, gwarantuje minimum formalności i przystępne ceny. Zakres usług obejmuje autoholowanie i transport samochodów. Firma działa 7 dni w tygodniu przez całą dobę.

Auto zastępcze

Miałeś wypadek na autostradzie A1 bądź w Łodzi lub w okolicy? Potrzebujesz szybko samochodu zastępczego, który dowiezie Ciebie bezpiecznie na miejsce? Podróżujesz z rodziną i będziesz potrzebować również fotelika dla dziecka? W takim razie nie mogłeś lepiej trafić, ponieważ nasza firma jest wstanie Tobie pomóc.
Nasza wypożyczalnia samochodów znajduje się w Łodzi zaraz przy zjeździe z autostrady, więc jesteśmy wstanie szybko dostarczyć Tobie auto zastępcze Łódź. W naszej flocie znajduje się wiele modeli i jesteśmy pewni, że znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Na życzenie klienta możemy wyposażyć auto w fotelik dla dziecka oraz nawigację, która bezpiecznie dowiezie Ciebie do celu.
Nie wymagamy żadnej kaucji oraz zbędnych formalności. Umowa z nami jest prosta i jasna dla obydwu stron. Wiemy, że dla naszych klientów liczy się czas i staramy się sprostać oczekiwaniom. Oferujemy atrakcyjne ceny, a przy wynajmie długoterminowym jesteśmy wstanie zaproponować rabat. Zadzwoń do nas i sprawdź naszą ofertę!

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800