Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Jeśli szukasz fachowej pomocy na drodze, to z pewnością firma SOS będzie trafnym wyborem. Oferujemy pełną pomoc włączając w to drobne naprawy czy dowóz paliwa. Dzięki temu nie będą Państwo musieli holować auta z tak błahej przyczyny, a jedynie mogli dalej kontynuować swoją podróż. Wszelkich informacji udzieli Państwu pracownik za pośrednictwem kontaktu telefonicznego.

Pomoc drogowa w Zgierzu

Pomoc drogowa SOS Krzysztof Wojciechowski w Zgierzu oferuje Wam swoje usługi, jeżeli nieoczekiwanie złapie Was awaria na drodze. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do osób, które znajdują się w województwie łódzkim oraz na łódzkim odcinku autostrady A1 i A2. W naszej ofercie znajduje się holowanie Waszych aut na lawetach oraz, jeżeli będzie to możliwe, usuwanie drobnych awarii na miejscu zdarzenia.
Dzwońcie do nas jeżeli skończyło Wam się paliwo i nie ma pod ręką żadnej stacji benzynowej. W mig zjawimy się u Was z paliwem, tak żebyście dalej mogli kontynuować podróż. Na naszą pomoc możecie liczyć w dowolnym momencie dnia oraz nocy, przez siedem dni w tygodniu. Wystarczy tylko się z nami skontaktować a my będziemy na Wasze usługi. Nasz sztab specjalistów odholuje Wasze auto do warsztatu, jeżeli nie będzie można od razu usunąć awarii.
Nasz warsztat mechaniczno - elektryczny fachowo zajmie się Waszym autem, w celu szybkiego usunięcia awarii. W naszej ofercie znajduje się również awaryjne uruchamianie aut, wulkanizacja. Więcej informacji na temat naszych usług znajduje się na stronie http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-zgierz/.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673