Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Jeśli szukasz fachowej pomocy na drodze, to z pewnością firma SOS będzie trafnym wyborem. Oferujemy pełną pomoc włączając w to drobne naprawy czy dowóz paliwa. Dzięki temu nie będą Państwo musieli holować auta z tak błahej przyczyny, a jedynie mogli dalej kontynuować swoją podróż. Wszelkich informacji udzieli Państwu pracownik za pośrednictwem kontaktu telefonicznego.

Pomoc drogowa Tuszyn

Aby spokojnie i bezpiecznie podróżować samochodem, warto mieć przy sobie numer telefonu dobrej i sprawdzonej pomocy drogowej. Nasza firma świadczy właśnie usługi w tym zakresie. Działamy w całym województwie łódzkim, a szczególnie na łódzkim odcinku autostrady A1 i A2. Pomoc drogowa Tuszyn jest zawsze tam gdzie jej potrzebujesz.
Działamy szybko, sprawnie i profesjonalnie. Oferujemy zarówno holowanie samochodu jak i drobne naprawy wykonywane na drodze. Możesz nas wezwać gdy potrzebujesz wymienić oponę lub zabraknie Ci paliwa. Jeśli brałeś udział w kolizji lub wypadku, zajmiemy się Twoim samochodem, a Tobie udzielimy fachowego wsparcia i porady w dalszym toku postępowania. Nasza firma szczyci się nowoczesnym, profesjonalnym sprzętem.
Dzięki temu możemy zaoferować pomoc zarówno właścicielom samochodów osobowych jak i dostawczych czy ciężarowych. Odholujemy nawet autobus czy ciężarówkę. Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. Szanujemy Twój czas, działamy więc szybko i sprawnie.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673