Katalog firm

Securit VIP

Profesjonalna Agencja Ochrony Securit Vip z siedzibą w Łodzi kieruje swoją ofertę do osób zainteresowanych wysokiej jakości usługami ochroniarskimi. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zapewnia profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dane kontaktowe i więcej szczegółów znajdziesz na stronie.

Usługi detektywistyczne

Agencja ochrony Securit VIP z Łodzi zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Jeżeli macie jakieś problemy i jest Wam potrzebna dyskretna osoba, to nasz prywatny detektyw jest do Waszej dyspozycji. Nasze biuro detektywistyczne Łódź otwarte jest dla wszystkich osób potrzebujących. Zajmujemy się śledzeniem wskazanych osób. Wystarczy tylko, że powiecie nam o kogo chodzi, a my już będziemy wiedzieć, co mamy robić dalej.
Do naszych usług należy również wytropienie zdrady. Jeżeli macie podejrzenia co do swoich małżonków/partnerów, to możecie być pewni, że my wszystko odpowiednio sprawdzimy. Wszystkie zebrane dowody otrzymujecie od nas w postaci uporządkowanej i uszeregowanej dokumentacji, którą będziecie mogli zastosować w momencie procesu Sądowego. Jesteśmy kompetentną i solidną firmą, dzięki czemu możecie być pewni, że będziecie działali z najlepszymi profesjonalistami.
Warto umówić się z nami na wstępną rozmowę, abyśmy mogli zapoznać się z Waszą sprawą. Po tym spotkaniu zdecydujecie się, czy powierzacie nam swoją sprawę.

Kontakt

Ulica: Strykowska 245

Kod: 91-531

Miejscowość: Łódź

http://www.securitas-vip.pl/

E-mail: biuro@securitas-vip.pl

Tel.: 512-864-998