Katalog firm

Kategorie


Securit VIP

Profesjonalna Agencja Ochrony Securit Vip z siedzibą w Łodzi kieruje swoją ofertę do osób zainteresowanych wysokiej jakości usługami ochroniarskimi. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zapewnia profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dane kontaktowe i więcej szczegółów znajdziesz na stronie.

Transport osób

Agencja ochrony Securit-VIP oferuje usługi transportowe przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Komfortowe i sprawne samochody zapewnią punktualny dojazd na wszystkie ważne uroczystości takie jak śluby, wesela, a także na konferencje i firmowe imprezy integracyjne.
Oferta jaką jest transport osób to również bezpieczny transfer na lotniska, takie jak Okęcie czy Modlin. Firma przykłada dużą uwagę do najwyższej jakości usług. Każdy zatrudniony kierowca cechuje się doskonałą znajomością dróg i przepisów ruchu drogowego oraz wysoką kulturą osobistą.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu agencja ochrony posiada w swojej flocie pojazdy spełniające wszelkie niezbędne wymogi, a także zapewniające należyty komfort: do dyspozycji klientów pozostaje sieć Wi-Fi, odtwarzacze DVD i szerokie wygodne fotele. Oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych, a każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie, Securit-VIP posiada konkurencyjne ceny przy zachowaniu jak największego komfortu podróży o czym przekonasz się odwiedzając naszą stronę http://www.securitas-vip.pl/transport-osob.

Kontakt

Ulica: Strykowska 245

Kod: 91-531

Miejscowość: Łódź

http://www.securitas-vip.pl/

E-mail: biuro@securitas-vip.pl

Tel.: 512-864-998


Podobne firmy

Alma

Przedsiębiorstwo usługowo-handlowe Almaelk.pl to najlepsza oferta na rynku jeśli chodzi o wyposażenie profesjonalnego sprzętu budowlanego. U nas wypożyczyć można agregaty, zagęszczarki, czy też pilark...