Katalog firm

Securit VIP

Profesjonalna Agencja Ochrony Securit Vip z siedzibą w Łodzi kieruje swoją ofertę do osób zainteresowanych wysokiej jakości usługami ochroniarskimi. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zapewnia profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dane kontaktowe i więcej szczegółów znajdziesz na stronie.

Instalacje alarmowe

Jeżeli chcą się Państwu skutecznie zabezpieczyć przez włamywaczami i kradzieżą, to nasze nowoczesne instalacje alarmowe Łódź są tym czego teraz najbardziej potrzebujecie. Posiadamy najlepsze systemy na rynku, dzięki którym znacząco podniosą Państwo poziom bezpieczeństwa w budynku.
Pamiętać należy o tym, że zakup porządnej instalacji alarmowej to dopiero połowa drogi do sukcesu, ponieważ bardzo ważną kwestią jest także jej fachowy montaż, dlatego też warto skorzystać z naszego doświadczenia. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze zachwalają nasze instalacje alarmowe i polecają je swoim znajomym. Korzystamy wyłącznie ze sprzętu renomowanych producentów, dzięki czemu mają Państwo pewność, że instalacje alarmowe nie zawiodą was w najmniej spodziewanym momencie.
W pierwszej kolejności polecamy nasze niezawodne systemy kontroli dostępu i systemy telewizji dozorowej, które wśród naszych klientów cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Dzięki naszym instalacjom alarmowym będą mogli Państwo spać spokojnie.

Kontakt

Ulica: Strykowska 245

Kod: 91-531

Miejscowość: Łódź

http://www.securitas-vip.pl/

E-mail: biuro@securitas-vip.pl

Tel.: 512-864-998


Podobne firmy

Alma

Przedsiębiorstwo usługowo-handlowe Almaelk.pl to najlepsza oferta na rynku jeśli chodzi o wyposażenie profesjonalnego sprzętu budowlanego. U nas wypożyczyć można agregaty, zagęszczarki, czy też pilark...