Katalog firm

Sanitpol

Firma Sanitpol oferuje potencjalnym klientom szerokie usługi sanitarne oraz hydrauliczne wykonywane na wysokim poziomie. Ofertę dopasowuje się ściśle do potrzeb klienta, dzięki czemu efekty prac hydrauliczno-gazowych są doskonałe. Pełna oferta firmowych usług znajduje się na witrynie internetowej.

Podnośniki

Firma SanitPOL specjalizuje się w czyszczeniu kanalizacji przy użyciu technologii ciśnieniowej. Jako jeden z nielicznych łódzkich usługodawców dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który umożliwia nam skuteczne udrażnianie trudno dostępnych rur. Używana przez nas metoda jest również w pełni bezpieczna i nie niesie za sobą ryzyka uszkodzenia instalacji.
Oprócz tego wykonujemy awaryjne naprawy instalacji grzewczych, zamrażając rury. Tym sposobem eliminujemy konieczność wyłączania całej instalacji, które mogło by spowodować dyskomfort oraz duże straty finansowe. Mamy również podnośniki koszowe Łódź przy pomocy których świadczymy całą gamę usług. Niektóre z nich to naprawa rynien, pielęgnacja drzew, a także malowanie elewacji.
Nasi pracownicy przestrzegają ścisłych reguł pracy na wysokości, gwarantując bezpieczeństwo samym sobie oraz osobom znajdującym się na dole. Umożliwiamy również wynajęcie samego podnośnika wraz z operatorem. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług świadczonych przez SanitPOL.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 132

Kod: 90-451

Miejscowość: Łódź

http://www.sanitpol.com/

E-mail: kontakt@sanitpol.com

Tel.: 509-762-156