Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Jeśli szukasz fachowej pomocy na drodze, to z pewnością firma SOS będzie trafnym wyborem. Oferujemy pełną pomoc włączając w to drobne naprawy czy dowóz paliwa. Dzięki temu nie będą Państwo musieli holować auta z tak błahej przyczyny, a jedynie mogli dalej kontynuować swoją podróż. Wszelkich informacji udzieli Państwu pracownik za pośrednictwem kontaktu telefonicznego.

Pomoc drogowa w Brzezinach

Pomoc drogowa SOS Krzysztof Wojciechowski to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu profesjonalnej pomocy drogowej. Swoim działaniem obejmujemy praktycznie całe województwo łódzkie, w tym również łódzki odcinek autostrady A1 i A2. Oferowana przez nas pomoc drogowa Brzeziny zapewnia fachowe wsparcie w przypadku awarii samochodu czy też kolizji drogowej.
Szybko i sprawnie dojeżdżamy na miejsce zdarzenia i udzielamy fachowej pomocy. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, dzięki czemu możemy swoje usługi proponować zarówno właścicielom samochodów osobowych, jak i pojazdów dostawczych, tirów czy autobusów.
W zakres naszych usług wchodzi m. in. holowanie samochodów, wykonywanie drobnych napraw na drodze, a także wymiana opon czy dowóz paliwa. Zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji Klientów, dlatego nieustannie pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty oraz nad jakością oferowanych usług. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, którą znajdziecie Państwo na stronie www.pomocdrogowa-a1-a2.pl.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673