Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

Firma Ocular Canada to sieć salonów optycznych z wieloletnią tradycją. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów optycznych, okularów i soczewek, produkcji soczewek okularowych i ich profesjonalnym wymaganiu. W każdym z salonów można dokonać kompleksowego badania okulistycznego i dobrać najlepsze szkła.

Soczewki

Promieniowanie UV jest wyjątkowo szkodliwym czynnikiem oddziałującym na wzrok człowieka. Promienie wysyłane przez słońce mogą trwale uszkodzić siatkówkę i doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Strona internetowa ocularcanada.pl oferuje swoim użytkownikom możliwość przejrzenia szerokiego asortymentu okularów przeciwsłonecznych oferowanych przez salon optyczny Ocular Canada. Soczewki Gdańsk stosowane w tych produktach są tworzone w ramach tych samych procedur, które obowiązują soczewki korygujące wady wzroku. Doskonale chronią one oczy przed promieniowaniem UV.
Ich noszenie jest szczególnie polecane w okresie letnim i jesiennym, kiedy oczy są szczególnie narażone na nadmierną ekspozycję na promieniowanie. Strona ocularcanada.pl zapewnia też, że wszystkie komponenty stosowane przy konstruowanie okularów w salonie są kupowane od uznanych marek, które posiadają wszelkie niezbędne atesty. Wśród dostawców wymienia wiodące marki takie jak Solano, Mani Gim Sunglasses czy szalenie popularne firma Ray Ban.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85


Podobne firmy

Optyk Grabowscy

Firma Optyk Grabowscy posiada swoje salony w Radomiu, gdzie świadczy profesjonalne usługi, w skład których wchodzi badanie wzroku, dobór i aplikacja soczewek kontaktowych oraz terapia wzrokowa. W szer...