Katalog firm

Marzanna

Siedlisko folkloru "Marzanna" to miejsce, gdzie nie tylko smacznie zjesz, ale również wypoczniesz i poznasz kulturę ludową jaką jest folklor. Hotel zlokalizowany nieopodal Lublina posiada także kilka sal restauracyjnych, w których organizowane są niezapomniane wesele oraz dużą salę konferencyjną dla firm.

Noclegi

Siedlisko Folkloru "Marzanna" mieści się w Niedrzwicy Kościelnej. To niezwykłe miejsce powstało w 2003 roku, swoim gościom oferuje bardzo smaczne dania kuchni staropolskiej, ciekawe imprezy folklorystyczne oraz przyjemną atmosferę w oryginalnych wnętrzach.
Siedlisko to oryginalny kompleks o charakterze hotelowo - gastronomicznym, który znajduję się w fantastycznej lokalizacji w odległości około 20 kilometrów od Lublina. Położone jest w przytulnej i klimatycznej wsi, w której istnieje możliwość zobaczenia malowniczego i zabytkowego kościoła. Jest to także idealne miejsce dla osób zainteresowanych wędkarstwem, albowiem w okolicy znajdują się liczne stawy rybackie. Hotel Lublin oferuje 26 pokoi stworzonych w górskim klimacie, w tym 3 atrakcyjne apartamenty. Sale restauracyjne są przystosowane do dużej ilości gości, co zachęca do organizacji wesel i innych przyjęć okolicznościowych własnie w tym miejscu!
Nasi goście będą mieli niezwykłą szansę na skorzystanie z uroków lokalizacji naszego obiektu, a dodatkowo specjalnie dla nich przygotowane zostały liczne atrakcje, takie jak kulig, bale, czy pokazy folklorystyczne. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz gwarantujemy fantastyczne spędzenie czasu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Siedliska Folkloru " Marzanna"!
Więcej informacji na temat naszych pokoi hotelowych można znaleźć na stronie http://www.marzanna.pl/1004/hotel1.

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20