Katalog firm

Kategorie


Nobilla

Nobilla od bardzo wielu lat oferuje profesjonalne usługi pakowania, przepakowywania oraz konfekcjonowania. Zajmujemy się konfekcją produktów sypki, granulowanych, żelowych oraz płynnych. Zatrudniamy najlepszych specjalistów i korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, dzięki czemu możemy podjąć się nawet najtrudniejszych zleceń.

Zanęty wędkarskie

W naszej bogatej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo najlepsze zanęty, w tym rewelacyjny pellet karpiowy, znany również pod nazwą pellet proteinowy. Oferowany przez nas pellet wędkarski to jeden z najczęściej stosowanych środków przez wędkarzy, w celu nakłonienia ryb do żerowania.
Największą zaletą naszego pelletu jest szybkość pracy i bardzo zróżnicowane smaki oraz rozmiary, dzięki czemu można łowić praktycznie wszystkie ryby. Jeżeli łowią Państwo głównie popularną na naszych łowiskach metodą feeder, to nasz pellet z pewnością przypadnie wam do gustu. Cały czas staramy się rozwijać i udoskonalać naszą recepturę, aby móc sprostać coraz to większym oczekiwaniom naszych klientów.
Nasz rewelacyjny pellet karpiowy, jak sama nazwa wskazuje to jedna z najpopularniejszych zanęt wykorzystywana przy połowie karpi. Zdecydowana większość dostępnych na rynku peletów błyskawicznie rozpada się w wodzie, przez co tworzony jest tzw. dywan zanętowy. Nasz pellet karpiowy posiada bardzo zróżnicowany skład, dzięki czemu doskonale sprawdzi się na wszystkich łowiskach.
Pełna oferta naszych produktów znajduje się na stronie http://nobilla-poland.com/pellet-wedkarski.php.

Kontakt

Ulica: Nowa 32

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://nobilla-poland.com/

E-mail: nobilla@nobillapoland.com

Tel.: 15 841-42-50