Katalog firm

M-System

M-system pragnie zapewnić Państwu najlepsze systemy alarmowe, które będą stały na straży bezpieczeństwa Waszej rodziny. U nas dostaniecie najlepszy sprzęt, który jest bardzo łatwy w obsłudze. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów indywidualnych oraz firmy i przedsiębiorstwa.

Telewizja przemysłowa

Dom powinien być dla wszystkich swoich mieszkańców oazą spokoju i bezpieczeństwa. To tam poszukują oni odosobnienia od gwaru zewnętrznego świata. Dlatego włamanie do mieszkania stanowi prawdziwą traumę dla wszystkich domowników. Strona msystem.pl reprezentuje na rynku internetowym przedsiębiorstwo M- System.
Jego specjalnością jest montowanie systemów bezpieczeństwa zmniejszających zagrożenie włamaniem, bądź pożarem. Systemy rabunku i napadu w porę ostrzegą domowników o nadciągającym zagrożeniu, a w razie wykrycia naprawdę niepokojących oznak natychmiast powiadomią o zajściu odpowiednie służby. Dla bardzo wymagających klientów msystem.pl oferuje bardziej specjalistyczne systemy, stosowane głównie w przemyśle.
Podstawowym jest telewizja przemysłowa Warszawa, która będzie nagrywać zajścia dziejące się na terenie całego domu. Jeśli ktoś naprawdę obawia się włamania może zamówić montaż depozytora kluczy. Msystem.pl to narzędzie, które każdemu pozwoli odpowiednio zadbać o spokój własnego domostwa.

Kontakt

Ulica: Szwoleżerów 87C/17

Kod: 05-091

Miejscowość: Ząbki

http://msystem.net.pl/

E-mail: biuro@msystem.net.pl

Tel.: 500-104-399


Podobne firmy

Pracownia automatyki

Tylko u Nas znajdą Państwo najlepsze na rynku systemy bezpieczeństwa w tak atrakcyjnej cenie. Od 2011 roku oferujemy niezawodne instalacje sygnalizacji pożaru i nowoczesne instalacje wykrywania gazów...

Elektro Klima

Dla osób, szukających pomocy w takich aspektach jak klimatyzacja, TV satelitarna, alarmy czy monitoring, pomocna będzie firma, mająca siedzibę w Elblągu. Elektro Klima oferuje zintegrowanie wielu urzą...