Katalog firm

Kategorie


Medibut

Firma Medibut wie, jak duże znaczenie ma wygodne i komfortowe obuwie w pracy, dlatego oferuje swoim klientom atestowane buty zawodowe i medyczne. Dla kobiet i mężczyzn powstała specjalna kolekcja klapek, sandałów, drewniaków i półbutów w różnych fasonach i kolorach. Wszystkie produkty posiadają skórzaną wkładkę i cholewkę dla lepszego komfortu.

Buty profilaktyczne

Jesteśmy polskim producentem, która od 1982 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości obuwia medycznego i zawodowego. Naszą specjalnością jest również obuwie profilaktyczne i drewniaki. Jeśli pracujesz w branży spożywczej, farmaceutycznej, gastronomicznej czy medycznej to obuwie jest dla Ciebie.
Wykonane zostało z najlepszej jakości tkanin, więc są bardzo wygodne i komfortowe dla stóp nawet po całym dniu ich użytkowania. W bogatej kolekcji atestowanego obuwia znajdziesz różnorodne modele, w skład których wchodzą między innymi klapki, półbuty, sandały i obuwie operacyjne. Nasze produkty w zależności od wybranego wzoru posiadają antypoślizgowe, antystatyczne lub miskowe spody, profil ortopedyczny, skórzaną cholewkę i wyściółkę oraz wkładki korkowo-gumowe.
Tylko od Ciebie zależy jakie obuwie wybierzesz dla siebie. My zadbamy o Twoje stopy w miejscu pracy, abyś bez przeszkód bólowych mógł wykonywać swoje obowiązki. Naszą ofertę poszerzyliśmy o obuwie dla dzieci, które obejmują sandałki i drewniaki.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99