Katalog firm

Kategorie


Medibut

Firma Medibut wie, jak duże znaczenie ma wygodne i komfortowe obuwie w pracy, dlatego oferuje swoim klientom atestowane buty zawodowe i medyczne. Dla kobiet i mężczyzn powstała specjalna kolekcja klapek, sandałów, drewniaków i półbutów w różnych fasonach i kolorach. Wszystkie produkty posiadają skórzaną wkładkę i cholewkę dla lepszego komfortu.

Buty profilaktyczne

Jesteśmy polskim producentem, która od 1982 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości obuwia medycznego i zawodowego. Naszą specjalnością jest również obuwie profilaktyczne i drewniaki. Jeśli pracujesz w branży spożywczej, farmaceutycznej, gastronomicznej czy medycznej to obuwie jest dla Ciebie.
Wykonane zostało z najlepszej jakości tkanin, więc są bardzo wygodne i komfortowe dla stóp nawet po całym dniu ich użytkowania. W bogatej kolekcji atestowanego obuwia znajdziesz różnorodne modele, w skład których wchodzą między innymi klapki, półbuty, sandały i obuwie operacyjne. Nasze produkty w zależności od wybranego wzoru posiadają antypoślizgowe, antystatyczne lub miskowe spody, profil ortopedyczny, skórzaną cholewkę i wyściółkę oraz wkładki korkowo-gumowe.
Tylko od Ciebie zależy jakie obuwie wybierzesz dla siebie. My zadbamy o Twoje stopy w miejscu pracy, abyś bez przeszkód bólowych mógł wykonywać swoje obowiązki. Naszą ofertę poszerzyliśmy o obuwie dla dzieci, które obejmują sandałki i drewniaki.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99


Podobne firmy

Taneczne Pasje

Taneczne Pasje to sklep dla wszystkich tancerzy. Do tego rodzaju sportu potrzebne jest Wam odpowiednie obuwie, dzięki którym Wasze nogi nie będą narażone na żadne urazy. My polecamy Wam nasze obuwie d...