Katalog firm

Kategorie


Malaga

Malaga Country Club serdecznie zaprasza wszystkie osoby, które chcą urządzić imprezę okolicznościową w dobrym miejscu. Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w urządzaniu tego typu imprez, dlatego warto nam powierzyć takie zadanie, jeżeli chcecie urządzić wesele, spotkanie firmowe, urodziny, komunie, czy też inne spotkanie.

Sala weselna

Stoisz przed trudnym wyborem, jakim jest znalezienie idealnego miejsca do organizacji imprezy weselnej? Nasz pensjonat to miejsce które już niejeden raz sprawdziło się w aspekcie organizacji ślubu oraz innych wydarzeń okolicznościowych, dodatkowo każda sala weselna w Łodzi jaką posiadamy na wynajem, to miejsce o adekwatnej do tego aranżacji i wyposażeniu.
Można powiedzieć, że to coś więcej niż zwykła sala weselna Łódź a mianowicie okazja dla potencjalnych gości do zabawy w miejscu o odpowiednim do tego wręcz przeznaczeniu. Nasz pensjonat to także określona liczba miejsc noclegowych, kompleksowa obsługa kelnerska czy też catering dostępny na wielu co do tego płaszczyznach.
Wraz z nami organizacja wesela stanie się dużo prostsze i łatwiejsze, dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania właśnie z naszej oferty, tym samym poznania pensjonatu z perspektywy tego co oferuje, umożliwia i jest państwu w stanie najzwyczajniej w świecie zagwarantować oraz udostępnić. Niech zatem nasz pensjonat okaże się miejscem które zdecydujecie się państwo wybrać.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z tradycyjną kuchnią staropolską, jaką oferuje sieć restauracji Karczma Bida. Oferujemy wyśmienite dania w przystępnych cenach. Dla osób zainteresowanych, istnieje...