Katalog firm

Kategorie


Malaga

Malaga Country Club serdecznie zaprasza wszystkie osoby, które chcą urządzić imprezę okolicznościową w dobrym miejscu. Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w urządzaniu tego typu imprez, dlatego warto nam powierzyć takie zadanie, jeżeli chcecie urządzić wesele, spotkanie firmowe, urodziny, komunie, czy też inne spotkanie.

Organizacja konferencji

Często zależy nam na tym, aby obiekt w którym planujemy zorganizować jakąkolwiek imprezę firmową w Łodzi, znajdował się nie tylko w odpowiedniej lokalizacji, lecz był miejscem wręcz idealnie dostosowanym do tego celu. Z tego też powodu zadbaliśmy o to, aby nasze sale konferencyjne w Łodzi rzeczywiście przypadły państwu do gustu, tym samym co zrozumiałe spełniały wszelkie niezbędne w tym zakresie wymagania.
Oczywiście nasze sale konferencyjne cechuje adekwatna przestrzeń, wyposażenie, standard czy też możliwość zagwarantowania niezbędnego do przygotowania danego wydarzenia biznesowego, wesela czy innej imprezy zaplecza. Oznacza to, iż oferujemy nie tylko wspomniane sale konferencyjne w Łodzi ale również kompleksowe wsparcie przy obsłudze czy organizacji, a co najważniejsze posiadamy miejsca noclegowego z których zawsze można skorzystać.
Dlatego nasza oferta jest skierowana do wszystkich osób i firm, których interesują sale konferencyjne z prawdziwego do tego zdarzenia, a tym samym miejsce na jakie warto postawić. Więcej informacji dotyczących organizacji konferencji w naszym lokalu prezentuje strona http://www.malagasala.pl/konferencje/.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z tradycyjną kuchnią staropolską, jaką oferuje sieć restauracji Karczma Bida. Oferujemy wyśmienite dania w przystępnych cenach. Dla osób zainteresowanych, istnieje...