Katalog firm

Kategorie


Malaga

Malaga Country Club serdecznie zaprasza wszystkie osoby, które chcą urządzić imprezę okolicznościową w dobrym miejscu. Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w urządzaniu tego typu imprez, dlatego warto nam powierzyć takie zadanie, jeżeli chcecie urządzić wesele, spotkanie firmowe, urodziny, komunie, czy też inne spotkanie.

Catering dla firm

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie znajdziesz catering w Łodzi, który jest odzwierciedleniem Twoich potrzeb, zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Firma robi wszystko, aby zapewniać jakość i dostosowywać się do tego, jakie są oczekiwania. Efekt tego jest taki, że firma zapewnia catering dla firm, ale i dla rodzin.
Poza tym koniecznie trzeba też podkreślić możliwość organizowania imprez plenerowych. Gdyby były jakieś wątpliwości co do przedszkola i szkół, nie ma powodów do zmartwień, w obu przypadkach catering jest możliwy. Co do cen, można liczyć na konkurencyjne propozycje. Poza tym stali klienci mają atrakcyjne zniżki i rabaty.
W przypadku pojawienia się jakichś wątpliwości, najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z firmą za pośrednictwem strony internetowej http://www.malagasala.pl/catering/. Z całą pewnością znajdą się odpowiedzi na każde pytanie. Oprócz tego, spotkanie z pracownikiem może po prostu dać pełny obraz oferty. Mimo wszystko nie wolno jednak zapominać o stronie internetowej działalności, znajduje się na niej mnóstwo informacji na temat cateringu.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z tradycyjną kuchnią staropolską, jaką oferuje sieć restauracji Karczma Bida. Oferujemy wyśmienite dania w przystępnych cenach. Dla osób zainteresowanych, istnieje...