Katalog firm

Kategorie


Hotel Łabędy

Organizacja imprez bądź konferencji nie należy do najprostszych. My dokładnie to rozumiemy, dlatego też oddajemy Państwu do dyspozycji w pełni wyposażoną sale konferencyjną, w której to z pewnością uda się każde szkolenie czy prezentacja. Nasz hotel Łabędy mieści się w Gliwicach, pełnych atrakcji dla podróżujących.

Usługi hotelowe

Biznesmeni, odwiedzający województwo śląskie, poszukują miejsca w którym mogliby wypocząć po ciężkim dniu wypełnionym naradami, konferencjami czy zebraniami. Dobrego i niedrogiego hotelu, o odpowiednim komforcie i dyskretnej kulturalnej obsłudze, która zapewnia gościom wszystko czego potrzebują.
Szukając takiego miejsca warto odwiedzić właśnie nasz hotel Gliwice to miejsce idealne aby odpocząć i nabrać sił przed kolejnym ciężkim dniem. Sprzyja temu wszystko, co oferujemy naszym Klientom. Wygodne pokoje, wyposażone w łazienki i bezprzewodowy internet, a przede wszystkim hotelową restaurację, w której można zjeść smaczny i pożywny obiad, który nasz kucharz przygotuje zgodnie z przepisami kuchni śląskiej. Można także skorzystać z innych atrakcji takich jak basen, czy korty tenisowe. Każdemu kto doceni komfortowy wypoczynek jaki umożliwia nasz hotel Gliwice następnego ranka ukażą się w zupełnie innym świetle, a widok zieleni za oknem i zdrowe rześkie powietrze, wprawią w dobry i pogodny nastrój na cały dzień.

Kontakt

Ulica: Karola Marksa 11

Kod: 44-109

Miejscowość: Gliwice

http://www.hotel-labedy.pl/

E-mail: info@hotel-labedy.pl

Tel.: 32 230-09-29


Podobne firmy

Marzanna

Siedlisko folkloru "Marzanna" to miejsce, gdzie nie tylko smacznie zjesz, ale również wypoczniesz i poznasz kulturę ludową jaką jest folklor. Hotel zlokalizowany nieopodal Lublina posiada także kilka...