Katalog firm

Koliber

Jesteśmy prężnie działającą firmą rodzinną Koliber, która od 1993 roku dostarcza na rynek wysokiej jakości wyroby mięsne, wyprodukowane z wieprzowiny, wołowiny i drobiu. W naszej ofercie znajdą Państwo hamburgery, kulki mięsne, steki wołowe, gyros, nuggetsy i wiele więcej. Nasze wyroby zaopatrują branże gastronomiczno-hotelarską, ale z powodzeniem można wykorzystać je również w domu.

Kotlet z angusa

Firma Koliber Sp. j. to rzetelny dostawca wyrobów mięsnych dla przedsiębiorców z branży gastronomicznej. Wśród proponowanych produktów dominują hamburgery, które przez ponad dwadzieścia lat zdobyły uznanie restauratorów oraz ich klientów.
Najnowsza pozycja w ofercie firmy to rewelacyjny Angus burger. Ten ważący 200 gram wyrób mięsny to znakomity produkt z Ameryki Południowej. Jego wyjątkowy smak trafia w gust nawet najbardziej wybrednych klientów. Jakość mięsa sprawia, że może być ono z powodzeniem serwowane również w bardzo wymagających lokalach wysokiej klasy. Współpracujący z firmą przedsiębiorcy docenią również techniczną stronę transakcji - wygodne oraz bezpieczne formy pakowania, dzięki którym zyskuje się gwarancję otrzymania produktu w stanie idealnym.
Warto poszerzyć ofertę swojego lokalu o posiłek klasy premium. To znakomita - i przede wszystkim smaczna - alternatywa dla tradycyjnych wyrobów mięsnych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz warunkami cennikowymi.

Kontakt

Ulica: Ciosnowska 74C

Kod: 95-010

Miejscowość: Zgierz

http://koliber.lodz.pl/

E-mail:

Tel.:


Podobne firmy

Jawo

Jeśli szukasz szybkiego i zdrowego posiłku, to warto wypróbować nasze mrożone dania gotowe. Posiadamy szeroki wybór pierogów, knedli i innych dań, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Dla dys...