Katalog firm

Kategorie


Hotel Kmicic

W poszukiwaniu odpowiedniego miejsca do organizacji wesela bądź też konferencji biznesowych, zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą, jaką przedstawia hotel Kmicic w Lublinie. Oddajemy Państwu do dyspozycji komfortowe pokoje hotelowe dla gości - więcej informacji na naszej stronie.

Organizacja wesel

Hotel i restauracja Kmicic to kompleks obiektów zlokalizowanych niedaleko Lublina, zalewu Zemborzyckiego i malowniczych lasów kraśnickich. Architekturę i wnętrza zajazdu zbudowanego w stylu dworkowym cechuje luksus i ponadczasowe piękno. Do dyspozycji goście mają 11 pokoi hotelowych, 2 sale bankietowe, 2 jadalnie, salę taneczną z barkiem oraz w okresie letnim urokliwy dziedziniec. Hotel posiada również bezpłatny parking, bezprzewodowy internet i plac zabaw dla dzieci.
Zajazd Kmicic to idealne miejsce na wesela Lublin, które dzięki swemu położeniu, oryginalnej architekturze, dopracowanemu wystrojowi i menu spowoduje, że atmosfera wesela będzie niezapomniana. Wesela nie odbywają się w jednej sali lecz dzięki ciekawemu układowi budynków i sal można je zaaranżować dowolnie tak by były niepowtarzalne. Rezerwując zajazd na wesela klienci mają możliwość skomponowania menu według swoich potrzeb przy pełnym zaangażowaniu i pomocy pracowników w organizacji i wystroju sal. Wesele w zajeździe Kmicic to niezapomniane chwile dla Państwa Młodych i wszystkich weselników.

Kontakt

Ulica: Zemborzyce Dolne 62

Kod: 20-492

Miejscowość: Lublin

http://www.kmicichotel.pl/

E-mail: biuro@kmicichotel.pl

Tel.: 81 750-00-99


Podobne firmy

Marzanna

Siedlisko folkloru "Marzanna" to miejsce, gdzie nie tylko smacznie zjesz, ale również wypoczniesz i poznasz kulturę ludową jaką jest folklor. Hotel zlokalizowany nieopodal Lublina posiada także kilka...

Hotel Łabędy

Organizacja imprez bądź konferencji nie należy do najprostszych. My dokładnie to rozumiemy, dlatego też oddajemy Państwu do dyspozycji w pełni wyposażoną sale konferencyjną, w której to z pewnością ud...