Katalog firm

Kategorie


Hotel Kmicic

W poszukiwaniu odpowiedniego miejsca do organizacji wesela bądź też konferencji biznesowych, zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą, jaką przedstawia hotel Kmicic w Lublinie. Oddajemy Państwu do dyspozycji komfortowe pokoje hotelowe dla gości - więcej informacji na naszej stronie.

Organizacja wesel

Hotel i restauracja Kmicic to kompleks obiektów zlokalizowanych niedaleko Lublina, zalewu Zemborzyckiego i malowniczych lasów kraśnickich. Architekturę i wnętrza zajazdu zbudowanego w stylu dworkowym cechuje luksus i ponadczasowe piękno. Do dyspozycji goście mają 11 pokoi hotelowych, 2 sale bankietowe, 2 jadalnie, salę taneczną z barkiem oraz w okresie letnim urokliwy dziedziniec. Hotel posiada również bezpłatny parking, bezprzewodowy internet i plac zabaw dla dzieci.
Zajazd Kmicic to idealne miejsce na wesela Lublin, które dzięki swemu położeniu, oryginalnej architekturze, dopracowanemu wystrojowi i menu spowoduje, że atmosfera wesela będzie niezapomniana. Wesela nie odbywają się w jednej sali lecz dzięki ciekawemu układowi budynków i sal można je zaaranżować dowolnie tak by były niepowtarzalne. Rezerwując zajazd na wesela klienci mają możliwość skomponowania menu według swoich potrzeb przy pełnym zaangażowaniu i pomocy pracowników w organizacji i wystroju sal. Wesele w zajeździe Kmicic to niezapomniane chwile dla Państwa Młodych i wszystkich weselników.

Kontakt

Ulica: Zemborzyce Dolne 62

Kod: 20-492

Miejscowość: Lublin

http://www.kmicichotel.pl/

E-mail: biuro@kmicichotel.pl

Tel.: 81 750-00-99


Podobne firmy

Hotel Łabędy

Organizacja imprez bądź konferencji nie należy do najprostszych. My dokładnie to rozumiemy, dlatego też oddajemy Państwu do dyspozycji w pełni wyposażoną sale konferencyjną, w której to z pewnością ud...

Marzanna

Siedlisko folkloru "Marzanna" to miejsce, gdzie nie tylko smacznie zjesz, ale również wypoczniesz i poznasz kulturę ludową jaką jest folklor. Hotel zlokalizowany nieopodal Lublina posiada także kilka...