Katalog firm

Kategorie


Karwikol

Nie masz czasu na sprzątanie? Zleć to profesjonalistom w swojej branży! Firma Karwikol świaczy usługi porządkowe na terenie Gliwic oraz okolic. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług, dostępnym na stronie. Istnieje możliwość negocjacji cen w przypadku stałych bądź większych zleceń.

Sprzątanie

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie sprzątania pomieszczeń biurowych oraz domów. Dzięki bogatemu doświadczeniu i solidnej jakości już setki klientów skorzystało z naszych usług. Wykwalifikowana kadra realizuje swoje zadania dokładnie, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług.
W skład naszej oferty wchodzi między innymi sprzątanie Gliwice po dużych imprezach okolicznościowych. Z naszych usług korzystają również zarówno firmy, jak i osoby indywidualne aby szybko i dokładnie uprzątnąć teren po budowie, lub mieszkanie po remoncie. Firma sprzątająca oferuje najwyższą jakość świadczonych usług w jak najniższej cenie. Realizując zlecenia dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni. Mamy świadomość, że czas to Państwa pieniądz, dlatego wszystkie zlecenia realizujemy w wyznaczonym terminie.
Nasze godziny pracy dostosowujemy do Państwa potrzeb. Pracujemy na swoich, lub Państwa środkach czystości. Podejmujemy się również różnych zleceń jednorazowych takich jak sprzątanie mieszkań, czy opieka nad grobami.

Kontakt

Ulica: Literatów 40

Kod: 44-113

Miejscowość: Gliwice

http://karwikol.pl/

E-mail: biuro@karwikol.pl

Tel.: 882-486-631