Katalog firm

Kategorie


Jaksa

Jaksa wykona dla Was nowoczesne szklarnie. Nasze usługi polegają na zaprojektowaniu wszystkiego od samego początku. Specjaliści pracujący w naszej firmie biorą pod uwagę wszystkie Wasze sugestie oraz miejsce, w którym ma stanąć szklarnia. Zajmujemy się również montażem wszystkich elementów, dzięki czemu będziecie mogli cieszyć się nowoczesną szklarnią.

Obróbka stali CNC

Oferowane przez naszą firmę obróbka stali cnc dotyczy różnego rodzaju materiałów, a ich lista znajduje się bezpośrednio na naszej stronie http://www.jaksa.pl/produkcja-detali-stalowych. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci mogą mieć bardzo różne zapotrzebowania, dlatego też podejmujemy się prac związanych nie tylko z kompleksową obróbką tworzyw sztucznych, ale również wielu innych materiałów.
Posiadamy nowoczesny sprzęt, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet ze stalą kwasoodporną. Warto wspomnieć o tym, że obróbka stali cnc tego popularnego surowca jest wielowymiarowa. Stal kwasoodporna jest bardzo mocna, dlatego też warto skorzystać z usług rzetelnej firmy, która może pochwalić się dużym doświadczeniem i nowoczesną technologią. Jako jedna z niewielu firm w Polsce operujemy nowoczesnymi przecinarkami plazmowo-gazowymi CNC, które są w stanie poradzić sobie z każdym materiałem.
Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta, dlatego też jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane części stalowe o najmniejszych detalach. Skorzystajcie z naszych usług i jeszcze dziś dołączcie do grona zadowolonych klientów.

Kontakt

Ulica: Piątkowisko 87

Kod: 95-200

Miejscowość: Pabianice

http://www.jaksa.pl/

E-mail: biuro@jaksa.pl

Tel.: 604-594-634


Podobne firmy

Jagez

Firma Jagez od ponad kilkunastu lat świadczy profesjonalne usługi transportowe dla branży budowlanej, ale nie tylko. Wykonujemy też prace drogowe i ziemne, rozbiórki, wykopy i podbudowy. Ponadto oferu...

Trakt

Jeśli poszukujecie Państwo dźwigu do wynajęcia w odpowiednim udźwigu, polecamy firmę Trakt z Lublina, która oferuje wynajem ciężkiego sprzętu budowlanego i do usług porządkowych. Poza tym w ofercie fi...