Katalog firm

Jaksa

Jaksa wykona dla Was nowoczesne szklarnie. Nasze usługi polegają na zaprojektowaniu wszystkiego od samego początku. Specjaliści pracujący w naszej firmie biorą pod uwagę wszystkie Wasze sugestie oraz miejsce, w którym ma stanąć szklarnia. Zajmujemy się również montażem wszystkich elementów, dzięki czemu będziecie mogli cieszyć się nowoczesną szklarnią.

Budowa szklarni

Znana, ceniona, ale i dość popularna firma JAKSA działa na rynku od 2003 roku. Swoje usługi w branży ogrodniczej świadczy na terenie nie tylko całej Polski, ale i na terenie Europy.
Naszą domeną jest montaż oraz kompleksowe wyposażenie obiektów szklarniowych. Zajmujemy się również przerobem stali.
Cały proces, jakim jest budowa szklarni jest dość złożony, lecz firma JAKSA dzięki doświadczonym specjalistom jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom. Właściciel i założyciel firmy Jacek Jaksa zdobył wiedzę na temat pracy w holenderskich szklarniach przemysłowych, a także nawiązał kontakty zawodowe wykorzystywane aktualnie w prowadzeniu przedsiębiorstwa.
Istotnym elementem strategii rozwoju przedsiębiorstwa jest długotrwałe, rzetelne i profesjonalne prowadzenie przemyślanej i konsekwentnej polityki marketingowej opierającej się na budowaniu marki firmy, co skutkuje długofalowymi kontaktami handlowymi z różnymi zleceniodawcami.
Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Ulica: Piątkowisko 87

Kod: 95-200

Miejscowość: Pabianice

http://www.jaksa.pl/

E-mail: biuro@jaksa.pl

Tel.: 604-594-634


Podobne firmy

Trakt

Jeśli poszukujecie Państwo dźwigu do wynajęcia w odpowiednim udźwigu, polecamy firmę Trakt z Lublina, która oferuje wynajem ciężkiego sprzętu budowlanego i do usług porządkowych. Poza tym w ofercie fi...

Jagez

Firma Jagez od ponad kilkunastu lat świadczy profesjonalne usługi transportowe dla branży budowlanej, ale nie tylko. Wykonujemy też prace drogowe i ziemne, rozbiórki, wykopy i podbudowy. Ponadto oferu...