Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Zlokalizowana w Łodzi firma Intprojekt specjalizuje się w projektowaniu automatyki przemysłowej i maszynowej. Oprócz tego, że wykonuje projekty, zajmuje się także ich realizacją. Na ofertę składają się ponadto systemy wizyjne, programowanie sterowników plc, pomiary elektryczne i nie tylko. Szczegóły na stronie.

Programowanie sterowników

Firma Intprojekt z Łodzi zajmuje się automatyzacją przemysłu oferując m.in. systemy sterowania oraz kontroli jakości. Nasi pracownicy przygotowują indywidualnie projektowane linie produkcyjne, które następnie wdrażamy w firmie klienta. Takie rozwiązanie sprawia, że możliwe jest dostosowanie ich do konkretnych oczekiwań oraz potrzeb, co pozwala na usprawnienie pracy całego przedsiębiorstwa.
Intprojekt oferuje również programowanie sterowników PLC. Specjalnie stworzone algorytmy przeznaczone do sprawniejszego sterowania maszynami umożliwiają optymalizację procesów produkcyjnych, co przekłada się często na zwiększenie zysków. Nasi klienci mogą liczyć na usługi doświadczonych specjalistów z fachową wiedzą. Zrealizowaliśmy do tej pory wiele udanych projektów tworząc rozwiązania szyte na miarę konkretnych potrzeb.
Zapraszamy na naszą stronę internetową http://intprojekt.com.pl/oferta/programowanie/sterownikow-plc/ oraz do szczegółowego zapoznania się z ofertą i zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące świadczonych przez nas usług.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468