Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Zlokalizowana w Łodzi firma Intprojekt specjalizuje się w projektowaniu automatyki przemysłowej i maszynowej. Oprócz tego, że wykonuje projekty, zajmuje się także ich realizacją. Na ofertę składają się ponadto systemy wizyjne, programowanie sterowników plc, pomiary elektryczne i nie tylko. Szczegóły na stronie.

Automatyka przemysłowa

Każdy przedsiębiorca doskonale wie jak ważna jest sprawna produkcja w prowadzeniu biznesu. Na szczęście w obecnych czasach z pomocą przychodzą nowoczesne technologie oraz informatyzacja procesów wytwarzania. Zastosowanie odpowiedniego sprzętu oraz automatyka przemysłowa sprawiają, że możliwe jest wytworzenie w krótkim czasie bardzo dużej ilości takich samych produktów. Produkcja dzięki temu odbywa się sprawniej i szybciej, a co za tym idzie – pozwala zwiększyć zyski przedsiębiorstwa zajmującego się wytwarzaniem.
Automatyka przemysłowa oferowana przez firmę Intprojekt to idealne rozwiązanie dla firm szukających sposobów na usprawnienie procesów produkcyjnych. Wykonujemy indywidualne projekty linii produkcyjnych, a następnie wdrażamy w firmie klienta, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie oferowanych rozwiązań do konkretnych oczekiwań i potrzeb.
Nasze doświadczenie i wiele zrealizowanych projektów to najlepsza gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług. Więcej o ofercie dowiedzieć się można na naszej stronie internetowej.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468