Katalog firm

Fibrobus

Dobry i fachowy transport? Tylko z naszą firmą transportową. Fibrobus oferuje Wam wynajęcie bardzo komfortowych i wygodnych autokarów. Z nami dojedziecie w każde miejsce w kraju oraz za granicą. Nasi kierowcy pewnie, szybko i bezpiecznie zawiozą swoich pasażerów do miejsca docelowego.

Przewóz autokarem

Firma Fibrobus oferuje przewozy autokarowe. Jako doświadczone przedsiębiorstwo w tej branży jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom usługi transportowe na najwyższym poziomie. Nieustannie też pracujemy nad doskonaleniem świadczonych przez nas przewozów.
Zależy nam na tym, aby usługa przewozy autokarowe Łódź kojarzona była z najwyższymi standardami, dlatego naszym Klientom proponujemy bezpieczne przejazdy wysokiej klasy autokarami, dzięki którym możliwe będzie dotarcie do każdego wskazanego przez Państwa miejsca. Jesteśmy otwarci na szeroką współpracę, dlatego możemy zrealizować każde zlecenie w kraju, jak i poza jego granicami. Współpracujemy ze szkołami, biurami podróży oraz innymi podmiotami, które chciałyby skorzystać z naszych usług i wynająć autokar z kierowcą.
Oferujemy nie tylko kompleksową i profesjonalną obsługę, ale także konkurencyjne ceny i terminowość. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.fibrobus.pl, na której znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat oferty firmy.. Zachęcamy do nawiązania współpracy.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Aleksandrów Łódzki

http://fibrobus.pl/

E-mail:

Tel.:


Podobne firmy

Conect

Nasza firma Conect, specjalizująca się w transporcie lekkim, oferuje państwu usługi na rynku krajowym i międzynarodowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży transportowej, zapewniamy najwyższą...