Katalog firm

Kategorie


Domena S.C.

Domena S.C. zaprasza na www.targowa35.pl, gdzie prezentujemy Wam nasze najlepsze zrealizowane inwestycje. Właśnie w tych miejscach oferujemy Wam wynajem biur po najlepszych cenach. Zapraszamy Was do nas abyście mogli zobaczyć jak nowocześnie urządziliśmy budynki, w których już wkrótce mogą znaleźć się Wasze lokale biurowe.

Wynajem biura

Domena s.c. to firma, która posiada biura i lokale użytkowe, na wynajem, a także budynek handlowy. Wynajem lokali Łódź, to wyjątkowa propozycja dla tych, którzy chcą, aby ich biuro lub lokal, miały najlepszą lokalizację, w samym centrum tego pięknego miasta. Nasi architekci, a także ekipy wykończeniowe sprawią, że Twój lokal będzie wyglądał tak, jak sobie wymarzysz. Nasze budynki cechuje wysoki standard, posiadamy wszelkie potrzebne instalacje, które mają nie tylko wpływ na nasz komfort, ale także na bezpieczeństwo.
U nas koszty najmu, jak i czynszu, nie są wysokie, pozwoli Ci to zadbać o swój budżet. Zaufało nam i nawiązało z nami współprace wiele, znanych na całym świece firm, z różnych branż. Nasze budynki, wyróżniają się na tle innych wysokim standardem, jakością wykonania i wykończenia. Wszystko co nam zlecisz, wykonamy jak najbardziej fachowo, zrealizujemy Twoje zlecenie na czas. Współpracuj z firmą, która funkcjonuje na rynku od lat i spełnia wszystkie oczekiwania swoich klientów.

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019


Podobne firmy

Centrum Nieruchomości

Szukacie dla siebie nieruchomości w Łodzi? Chcecie kupić pewną nieruchomość, gdzie nie będzie ukrytych żadnych haczyków? To zapraszamy do naszego biura. Centrum Nieruchomości to profesjonalni pośredni...