Katalog firm

Megi Cosmetic Laser

Centrum kosmetyki estetycznej i laserowej Megi Cosmetic Laser rozumie, jak różnorodne potrafią być potrzeby kobiet i dlatego oferuje szerokie spektrum zabiegów upiększających, począwszy od depilacji laserowej, na peelingach chemicznych kończąc. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdej klientki oraz wysoką jakością świadczonych usług.

Depilacja laserowa

Działamy w branży kosmetycznej od kilku lat, cieszymy się dobrymi opiniami wśród klientów. Specjalizujemy się w kosmetyce laserowej oraz kosmetycznej. Depilacja laserowa to główny obszar naszych działań, posiadamy nowoczesne urządzenia do zabiegów, dzięki temu możemy zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Mamy odpowiednią wiedzę, certyfikaty oraz doświadczenie, gwarantujemy bezpieczeństwo oraz skuteczność zabiegów.
Pierwsza konsultacja w naszym salonie jest bezpłatna, podczas rozmowy wytłumaczymy, na czym polega zabieg, jak się do niego przygotować oraz jakie są przeciwwskazania do jego wykonania. Aby móc osiągnąć zadowalające efekty należy przejść kilka sesji, jednak już po pierwszym zabiegu można pozbyć się do 40% niechcianego owłosienia. Niestety bardzo jasne, siwe lub rude włosy nie są podatne na działanie lasera.
Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z naszą stroną internetową http://www.cosmeticlaser.pl/, na której znajdą Państwo więcej szczegółowych informacji oraz cennik. Działamy na terenie Łodzi.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 204/210

Kod: 90-369

Miejscowość: Łódź

http://www.cosmeticlaser.pl/

E-mail: info@cosmeticlaser.pl

Tel.: 606-798-806


Podobne firmy

Depilatorium

Kolejny raz zmuszamy się do bolesnej i mało efektywnej formy usuwania owłosienia z okolic bikini, nóg czy twarzy? Czas to zmienić, a co za tym idzie niech Depilatorium zaoferuje nam kompleksowe oraz p...