Katalog firm

Conect

Nasza firma Conect, specjalizująca się w transporcie lekkim, oferuje państwu usługi na rynku krajowym i międzynarodowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży transportowej, zapewniamy najwyższą jakość usług, konkurencyjne ceny oraz dogodny system płatności. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Spedycja

Podstawą działalności Conectspedycja.pl są usługi z zakresu transportu lekkiego krajowego i międzynarodowego. Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę. Cieszymy się uznaniem i szacunkiem wśród klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby stale zwiększać poziom świadczonych przez nas usług.
Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, wiec jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy, że oferowana przez nas spedycja na busa wyróżnia się konkurencyjnymi stawkami, a także szybkimi i pewnymi wypłatami. Ponadto zapewniamy dogodne formy rozliczeń. Wykonujemy usługi spedycyjne w całej Europie. Naszą specjalnością jest m.in. ADR, lodówka, winda, laweta, plandeka, przeprowadzki.
Zapoznaj się ze zdjęciami naszych pojazdów umieszczonymi w galerii. Skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną, a odpowiemy na każde Twoje pytanie oraz udzielimy Ci szczegółowych informacji na temat naszej oferty.

Kontakt

Ulica: Towarowa 2/406

Kod: 10-417

Miejscowość: Olsztyn

http://conectspedycja.pl/

E-mail: rad@onet.eu

Tel.: 508-300-539