Katalog firm

Kategorie


Comper

Dlaczego notyfikacja, pomoc publiczna czy praktyki antykonkurencyjne są czymś, na co nasza firma powinna zwrócić uwagę? Bowiem w wielu przypadkach i sytuacjach, nieświadomość obowiązującego prawa wypada na naszą niekorzyść a nawet powoduje iż tracimy, dlatego Comper to odpowiedź dla wszystkich przedsiębiorców oraz szereg fachowców mogących nam pomóc.

Ochrona konkurencji

Świadomy biznesmen wie kiedy i z czym nie da sobie rady. Umie też skorzystać z odpowiedniej pomocy, dzięki czemu nigdy nie zostanie w tyle za swoją konkurencją. W naszej firmie Comper Fornalczyk i Wspólnicy sp.j.już od prawie 20 lat działamy na rzecz naszych klientów, łącząc prawo i ekonomię.
W naszej ofercie znajdują się zarówno zagadnienia takie jak ochrona konkurencji szczególnie cenne dla tych, którzy organizują sieci dystrybucji, jak również te, dotyczące korzystania środków publicznych, min. funduszy europejskich. Dla tych, którzy chcą skutecznie zarządzać ryzykiem biznesowym, a jednocześnie interesuje ich maksymalizacja zakładanych celów biznesowych, nasze usługi są wręcz niezbędne.
W naszym zespole znaleźć można ekonomistów, prawników i ekonometryków, którzy zrobią wszystko, aby każdy z klientów był zadowolony, niezależnie od tego, której z oferowanych przez nas usług potrzebuje. Jesteśmy specjalistami z dziedziny orzecznictwa antymonopolowego i pomocy publicznej. Skorzystaj z naszej pomocy, jeśli chcesz iść do przodu!

Kontakt

Ulica: al. Róż 7

Kod: 91-488

Miejscowość: Łódź

http://www.comper.com.pl/

E-mail: comper@comper.com.pl

Tel.: 42 230-33-50


Podobne firmy

Adwokat Nawocki

Jako profesjonalny adwokat serdecznie zapraszam do kontaktu wszystkie osoby, którym potrzebna pomoc prawnicza. Z mojej strony zapewniam Wam całkowite wsparcie, jeżeli jest Wam potrzebny reprezentant n...

Justyna Szondelmajer

Zlokalizowana w Łodzi Kancelaria Prawna Wnuk & Szondelmajer kieruje swoją ofertę zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Dysponując wieloletnim doświadczeniem, zapewnia kompleksową...