Katalog firm

Kategorie


Centrum Nieruchomości

Szukacie dla siebie nieruchomości w Łodzi? Chcecie kupić pewną nieruchomość, gdzie nie będzie ukrytych żadnych haczyków? To zapraszamy do naszego biura. Centrum Nieruchomości to profesjonalni pośrednicy, którzy dokładnie sprawdzają każdą nieruchomość, aby być pewnym tego, co Wam zaoferujemy. Zapraszamy do kontaktu.

Wynajem nieruchomości

Podczas szukania nieruchomości pod wynajem lub na sprzedaż, coraz częściej ludzie decydują się zgłosić do biura nieruchomości, zamiast szukać odpowiednich ogłoszeń na własną rękę. Korzystając z biura nieruchomości można często namierzyć znacznie bardziej interesujące oferty, a cała transakcja przebiega znacznie szybciej.
Jeżeli zatem komuś potrzebne jest biuro nieruchomości Łódź ma do zaoferowania doskonałą firmę, znaną pod nazwą Centrum Nieruchomości. Centrum Nieruchomości funkcjonuje na łódzkim rynku już od ponad dziesięciu lat. W tym czasie zostało pośrednikiem w dziesiątkach transakcji sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości różnego rodzaju.
Ze względu na swoje znaczące doświadczenie oraz znajomość rynku nieruchomości w Łodzi, Centrum Nieruchomości może zapewnić obsługę najwyższej jakości. Każdy klient w tym biurze traktowany jest jako priorytet, dzięki czemu jego oczekiwania są zawsze spełniane, tak jak to możliwe. Wszystko to sprawia, że Centrum Nieruchomości to firma, którą warto polecić innym!

Kontakt

Ulica: Zachodnia 70

Kod: 90-403

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/

E-mail: biuro@centrumnieruchomosci.com.pl

Tel.: 609-623-106