Katalog firm

Centrum Nieruchomości

Szukacie dla siebie nieruchomości w Łodzi? Chcecie kupić pewną nieruchomość, gdzie nie będzie ukrytych żadnych haczyków? To zapraszamy do naszego biura. Centrum Nieruchomości to profesjonalni pośrednicy, którzy dokładnie sprawdzają każdą nieruchomość, aby być pewnym tego, co Wam zaoferujemy. Zapraszamy do kontaktu.

Najem lokali

Szukasz mieszkania lub działki? Nie wiesz jakie formalności należy dopełnić kupując dom lub lokal? A może chcesz sprzedać swoją własność? Trafiłeś idealnie. Centrum nieruchomości zrobi te wszystkie rzeczy za Ciebie. Oferujemy swoim klientom nie tylko znalezienie odpowiedniej oferty czy spotkanie w celu obejrzenia nieruchomości, ale również kompleksowo pomagamy w załatwieniu wszelkich kwestii prawnych - od spotkania u notariusza, aż po doradztwo kredytowe.
Każdego dnia udoskonalamy naszą bazę ofert - moderujemy, sprawdzamy. Wszystko po to, aby ułatwić naszym klientom proces wyboru. Nieruchomości to nasza specjalność - jesteśmy przede wszystkim skuteczni. Od wielu lat rzetelnie pośredniczymy w sprzedaży, kupnie i wynajmie. Nasz zespół chętnie odpowiada na wszelkie pytania i słucha sugestii.
Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno osoby, które aktualnie poszukują domu, mieszkania, działki czy innego obiektu, ale również firmy i osoby prywatne dysponujące nieruchomościami na sprzedaż. Pełną listę nieruchomości na sprzedaż i wynajem można znaleźć na naszej stronie http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/.

Kontakt

Ulica: Zachodnia 70

Kod: 90-403

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/

E-mail: biuro@centrumnieruchomosci.com.pl

Tel.: 609-623-106