Katalog firm

Meble Brzeziński

Jeżeli chcecie zakupić meble dla całego domu i poszukujecie solidnej firmy, która wykona całe zamówienie, to zapraszamy do nas. Nazywam się Andrzej Brzeziński i moja rodzinna firma zajmuje się właśnie produkcją mebli do wszystkich wnętrz, z bardzo solidnych materiałów. Zachęcam do kontaktu! Naprawdę warto.

Meble na zamówienie

Nasza firma istnieje od 1989 roku. Wykonujemy meble na zamówienie klienta. Nasze meble produkowane są z: płyty fornirowanej, drewna, płyty laminowanej, płyty M.D.F. lakierowanej oraz płyt akrylowych. Nasze meble są dostępne w różnych kolorach oraz wzorach. Zajmujemy się wykonywaniem między innymi: mebli kuchennych, stołowych, łazienkowych, pokojowych.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Nasze meble są trwałe oraz wysokiej jakości. Łączymy stolarstwo tradycyjne ze stolarstwem nowoczesnym. Meble, które wykonujemy są według własnych wzorów lub klienta. Posiadamy wykwalifikowany personel, który spełni Państwa oczekiwania. W razie wątpliwości doradzimy i pomożemy w dokonaniu właściwego zakupu.
Nasza działalność obejmuje między innymi: meble Legionowo, Jabłonna, Pomiechówek, czy Białołęka. Wykonujemy meble na wymiar z dowolnego rodzaju drewna oraz płyt, a także w dowolnych kolorach i wybarwieniach. Do naszych usług należy również wykonywanie schodów i drzwi z drewna, jak również meble z drzwiami akrylowymi w różnych kolorach na wysoki połysk. Jeżeli są Państwo zainteresowani, to zachęcamy do współpracy.

Kontakt

Ulica: Modlińska 48

Kod: 05-101

Miejscowość: Skierdy

http://www.mebleskierdy.dei.pl/

E-mail: mebleskierdy@wp.pl

Tel.: 519-150-193


Podobne firmy

MS Meble

Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli na wymiar. Charakteryzuje się jakością, terminowością i wysokiej jakości standardami wykonania. Zajmuje się wykonywaniem każdego rodzaju mebli...