Katalog firm

Kategorie


Autolis

Przedsiębiorstwo Autolis oferuje wynajem samochodów. Siedziba firmy znajduje się w Gdyni, lecz istnieje możliwość wypożyczenia pojazdu również w pobliżu gdańskiego lotniska. W ofercie znajduje się wiele pojazdów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. W razie potrzeby istnieje możliwość wyposażenia pojazdu w dodatkowe akcesoria.

Samochody na wynajem

Raz na jakiś czas przydałby Ci się samochód, ale kupno własnego pojazdu byłoby dla Ciebie zupełnie nieopłacalne? Najlepszym wyjściem z tej sytuacji jest znalezienie solidnej wypożyczalni samochodów. W ten sposób unikniesz wysokich kosztów związanych z utrzymaniem samochodu, płacąc za jego użytkowanie tylko wtedy, kiedy jest Ci naprawdę potrzebny.
Płacąc - dodajmy - bardzo niewiele, bo nasza wypożyczalnia samochodów Gdańsk najtaniej przygotowała dla Ciebie niezwykle atrakcyjne ceny. Zaczynają się już od 70 złotych za dobę! Bez żadnych ukrytych kosztów. Nie zwlekaj więc i już dzisiaj sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Możesz wybierać spośród wielu ciekawych propozycji. Zaczynając od Opla Corsa, przez Forda Focusa i Skodę Octavia, aż po Opla Zafirę.
Bez względu na to, który z naszych samochodów wybierzesz, masz pewność, że korzystasz z pojazdu będącego w świetnym stanie technicznym. Zawsze więc dojedziesz do celu na czas, ponosząc przy tym bardzo małe koszta. Brzmi zachęcająco, prawda?

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220