Katalog firm

Kategorie


Alma

Przedsiębiorstwo usługowo-handlowe Almaelk.pl to najlepsza oferta na rynku jeśli chodzi o wyposażenie profesjonalnego sprzętu budowlanego. U nas wypożyczyć można agregaty, zagęszczarki, czy też pilarki. Każdy sprzęt jest bardzo solidny. Oferujemy także pomoc przy serwisie silników Honda oraz Briggs&Stratton.

Wynajem narzędzi

P. U. H. Alma z siedzibą w Ełku to kompleksowe i niedrogie wsparcie dla osób, poszukujących elektronarzędzi na wynajem. Wypożyczalnia elektronarzędzi Ełk to najszerszy wybór towaru, a także gwarancja szybkiego czasu finalizacji zlecenia. Oferujemy pilarki, spawarki, młotowiertarki i wiele innych elementów wyposażenia warsztatowego oraz budowlanego. Cechują nas konkurencyjne ceny i indywidualne podejście do każdego klienta.
Współpracujemy zarówno z partnerami indywidualnymi, jak i instytucjonalnymi. Od lat ułatwiamy naszym klientom przeprowadzanie prac budowlanych, remontowych czy konserwacyjnych. Stosujemy również elastyczny system wypożyczania - w zależności od potrzeb partnera, oferujemy wynajem dobowy, jak i godzinowy.
Proponowane przez nas produkty są zawsze najwyższej jakości i od najlepszych producentów. Dzięki temu, wykorzystując je, mamy gwarancję, że prowadzone prace przebiegną sprawnie, wykonane czynności zaś będą zawsze na wysokim poziomie. Zapraszamy do kontaktu w każdy dzień tygodnia, za wyjątkiem niedziel i świąt.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 43

Kod: 19-300

Miejscowość: Ełk

http://almaelk.pl/

E-mail: alma98@o2.pl

Tel.: 666-870-574


Podobne firmy

Securit VIP

Profesjonalna Agencja Ochrony Securit Vip z siedzibą w Łodzi kieruje swoją ofertę do osób zainteresowanych wysokiej jakości usługami ochroniarskimi. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zapewnia pr...