Katalog firm

Alius

Poszukując ciekawego miejsca, do którego chciałbyś udać się na najbliższy urlop, warto udać się do naszego biura turystycznego. Poiadamy ogromne doświadczenie, z uwagi na ilość lat, w ciągu których profesjonalnie doradzamy naszym Klientom. Zapraszamy do naszej siedziby.

Wyjazdy

Zapytacie o biuro podróży? Zapraszamy Państwa do nas. Nazywamy się Alius. I to właśnie w tym pięknym mieście mieści się nasza siedziba. Zapraszamy Państwa do nas jeżeli chcecie jechać na jakiś fajny wyjazd. Marzy Wam się leniwy wypoczynek przez cały okres urlopowy? A może wręcz przeciwnie?
I na wyjeździe musicie czas spędzić aktywnie. Poznać wszystkie zabytki i atrakcje danego miejsca. Nie ma dla nas najmniejszego problemu. Przedstawimy Wam ofertę zarówno "leniwych" wakacji. Jak i takich z bardzo aktywnym zwiedzaniem i poznawaniem miejsca. Przez cały okres urlopu będziecie przemieszczać się w różne miejsca. Mamy takie oferty wyjazdowe, że każdy z Was będzie zadowolony. Na stronie alius.com.pl również zobaczą Państwo naszą ofertę. Zapraszamy również do siebie firmy. Dla których możemy zorganizować wyjazdy na targi w Europie.
A może macie ochotę na kurs językowy za granicą? To także nie jest dla nas problemem. Chętnie wyślemy Was za granicę abyście mogli podszkolić swój wybrany język. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie http://alius.com.pl/.

Kontakt

Ulica: Świeradowska 51-57

Kod: 50-559

Miejscowość: Wrocław

http://alius.com.pl/

E-mail: biuro@alius.com.pl

Tel.: 71 336-40-40