Katalog firm

Kategorie


ADM

Firma ADM zajmuje się produkcją wielu typów dzianin drukowanych. Stworzone przez nią produkty wyróżniają się zarówno bardzo wysoką jakością, jak i wyjątkowym wzornictwem, dzięki czemu odpowiadają na potrzeby wielu klientów. Producent umożliwia zakup tkanin przez klientów indywidualnych, a także przez hurtownie.

Dzianiny jersey

Jakość produkowanych ubrań, pościeli, galanterii czy obuwia zależy od jakości zastosowanych przy tej produkcji dzianin. Jeżeli one odznaczą się gatunkowością, każda stworzona z nich rzecz przyjmie dokładnie te same cechy. Wiedząc o tym i prowadząc działalność skupioną na produkcji rzeczy z branży odzieżowej bądź obuwniczej, powinieneś pomyśleć o nawiązaniu współpracy z firmą ADM. Dowiedz się więcej na naszej stronie https://adm-dzianiny.pl/dzianiny-jersey/.
ADM to wysoka jakość, estetyka, dbałość o detale oraz praca na rzecz klienta. Jest to polski producent dzianin, który pozwala ci przebierać w różnokolorowych wzorzystych tkaninach, wśród których dzianiny jersey Łódź zasługują na twoje szczególne zainteresowanie.
Tkaniny jersey pochodzące od firmy ADM to materiały elastyczne, lekkie i przy tym wytrzymałe. Odporne na zagniecenia są przyjemne w użytkowaniu, bo też łatwo dają się prasować i wygładzać bezpośrednio na pokrywanej nimi powierzchni. ADM proponuje dzianiny jersey przygotowywane zarówno z włókien naturalnych, jak również i włókien syntetycznych. To ty wybierasz. Ustalasz sam, jaki typ dzianiny sprawdzi się w twojej firmie i zamawiasz go następnie w odpowiadającej ci ilości.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815


Podobne firmy

Vinex Fashion

Masz własny projekt wymarzonego i upragnionego wzoru na wymarzoną kreację, ale nigdzie nie możesz znaleźć odpowiedniego materiału? Hurtownia Vinex wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i jest gotowa z...