Katalog firm

ADM

Firma ADM zajmuje się produkcją wielu typów dzianin drukowanych. Stworzone przez nią produkty wyróżniają się zarówno bardzo wysoką jakością, jak i wyjątkowym wzornictwem, dzięki czemu odpowiadają na potrzeby wielu klientów. Producent umożliwia zakup tkanin przez klientów indywidualnych, a także przez hurtownie.

Dzianiny drukowane

Personalizacja to jedna z możliwości, która szczególnie spodoba się indywidualistom. Daje ona możliwość stworzenia odrębnego produktu, który odpowie konkretnym potrzebom. Dzianiny to nie wyjątek. Z ich pomocą można stworzyć wymarzone dekoracje dla swojego wnętrza. Przy pomocy odpowiednich tkanin z nadrukiem można stworzyć unikalny klimat w swoim wnętrzu, a także wzbogacić swoją garderobę o kilka nowych sztuk.
Nasze dzianiny drukowane Łódź to materiały, które są wysokiej jakości, a ich wytrzymałość sprawdzi się na lata. Warto przy tym wspomnieć, że takie przedmioty można również prać według zaleceń producenta. Jeśli zaś chodzi o koszty produkcji, to nie są one wysokie. Cena jest przystępna, a zakupów można dokonywać zarówno w ilości hurtowej, jak i detalicznej.
Wybierać można między różnymi produktami, na przykład między tkaninami bawełnianymi a welurowymi. Te pierwsze są klasycznym wyborem, można z nich stworzyć wiele przedmiotów. Welur natomiast to tkanina, która charakteryzuje się lekkim połyskiem.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815


Podobne firmy

Vinex Fashion

Masz własny projekt wymarzonego i upragnionego wzoru na wymarzoną kreację, ale nigdzie nie możesz znaleźć odpowiedniego materiału? Hurtownia Vinex wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i jest gotowa z...